تکنو تک

تعمیرات صندلی اداری

آدرس دفتر ما

خیابان حافظ، سرهنگ سخایی، پلاک 89، طبقه 2

اهمیت تعمیر خرابی صندلی چیست ؟

صندلی های اداری نیز مانند هر وسیله دیگری، عمر مفید دارند و پس از طی شدن این زمان، شاید دیگر کارایی اولیه را نداشته باشند. اما آیا همیشه تنها گزینه، تعویض صندلی است؟ آیا تعمیرات صندلی اداری می تواند راهی جایگزین برای خرید باشد؟
امروزه با بالا رفتن هزینه ی صندلی اداری، تعمیرات صندلی به یک  گزینه جایگزین و بسیار مناسب به جای خرید صندلی تبدیل شده است. تجربه نشان داده است، اگر تعمیرات صندلی به درستی و توسط یک تعمیرکار مجرب انجام شود، می تواند صندلی را دوباره به چرخه استفاده بازگرداند. امروزه تعمیرات صندلی اداری در بین شرکت ها و سازمان ها امری بسیار رایج است.

تعمیر صندلی اداری مدیریتی در محل

در تیم تکنوتک متخصصان ما قادر به تعمیر و بازسازی انواع صندلی ها از جمله صندلی های مدیریتی، صندلی های کارمندی، صندلی های دندانپزشکی و …… می باشند. تکنسین های ما در محل کار شما حاضر می شوند و تعمیرات صندلی را انجام می دهند, فقط در صورت نیاز به تعمیرات اساسی, صندلی به محل کارگاه منتقل و بازسازی می شود. هدف ما ارائه خدمات موثر به مشتریان ما است.

خدمات ما به طور کامل یکپارچه شده است، بنابراین ما می توانیم به مشتریان سریعترین و مطمئن ترین راه حل را ارائه دهیم. تکنسین های آموزش دیده و با تجربه ما با تکیه بر تخصص خود یک محیط کار زیبا را برای شما فراهم می کنند.

سالها سابقه در زمینه تعمیر صندلی اداری مدیریتی

با بیش از 20 سال تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی صندلی اداری در شهر تهران آماده ارائه خدمات تعمیر صندلی اداری مدیریتی در محل هستیم . ما به دفتر کار شما می آییم و صندلی های شما را در محل کار تعمیر می کنیم.

برای تعمیرات قابل توجه که زمان بیشتری نیاز دارد، ما سرویس این خدمات را در محل کارگاه ارائه می دهیم.تعمیرات ما طوری هماهنگ می شوند که کمترین اختلالی در دفتر کار شما ایجاد نشود.

تکنسین های ما خدمات تعمیر صندلی را برای انواع صندلی با مدل ها و کاربردهای مختلف در سریعترین زمان ممکن ارائه می دهند. تمامی قطعات صندلی از جمله جک, مکانیزم, پایه, کاستور و … که نیاز به تعویض داشته باشند, توسط تکنسین های ما به سرعت تعویض می شوند.

اهمیت تعمیر

همزمان با رشد و پیچیدگی اجزای مختلف و حساسیت روزافزون کاربران نسبت به سلامتی و راحتی خود در استفاده از صندلی ها و مبلمان اداری، صنف دیگری وارد معادلات بازار و بورس صندلی اداری و همزمان به مهمترین بخش این صنعت نیز تبدیل شد.

  گاهی تعویض تعداد قابل توجهی از صندلی های اداری با صندلی های نو، به لحاظ اقتصادی برای مجموعه کاری مقرون به صرفه نیست؛ تحت این شرایط جای خالی نیروهای متخصص  برای تعمیر قطعات صندلی اداری که با دانش و تجربه لازم در رابطه با آخرین تغییرات به وجود آمده در ساخت صندلی به تعمیرات تخصصی صندلی می پردازند، احساس می شود. 

لیست خدمات تکنوتک در تعمیرات صندلی اداری

  • تعویض فوم صندلی اداری
  • بازسازی و تعویض روکش صندلی اداری
  • تعویض قطعات صندلی اداری
  • تعمیر چرم صندلی اداری
  • تعویض دسته و پایه صندلی
  • رنگ کاری صندلی اداری
  • تعمیر انواع صندلی گردان و چرخدار
  • تعویض و تقویت فوم صندلی

تماس تلفنی