تکنو تک

تعمیرات صندلی اداری

آدرس دفتر ما

خیابان حافظ، سرهنگ سخایی، پلاک 89، طبقه 2

مبلمان و تجهیزات اداری

وسایل و تجهیزاتی که در یک محیط اداری استفاده می‌شوند، اغلب به سه دسته مبلمان اداری، لوازم فناوری و وسایل اداری تقسیم می‌شوند. مبلمان اداری مهم‌ترین جز در هر اداره است. مبلمان اداری بخشی از هویت دفتر است و دقیقا همان چیزی است که برای کار به آن نیاز دارید.

مبلمان اداری شامل وسایلی مانند انواع میز، صندلی، فایلینگ، کشو، کمد، کتابخانه، بایگانی و پارتیشن اداری است. مبلمان منازل غالبا با لوازم اداری از لحاظ مختلف متفاوت است. بعنوان مثال، صندلی‌ها در محیط اداری اغلب اجازه چرخش به شما می‌دهند تا آزادی حرکت را فراهم کنند و کمدها متناسب با پرونده‌ها و کاغذهای اندازه استاندارد اداری، طراحی شده‌اند.

میز و صندلی مناسب می‌تواند روز کاری شما را قابل تحمل یا بسیار غیرقابل تحمل کند. ابتدایی‌ترین جزء مبلمان اداری که در دفتر کار به آن نیاز دارید، میز و صندلی اداری است. میز اداری به هر کارمند فضای مورد نیاز برای انحام وظایف خود را می‌دهد. هر یک از کارکنان بیشتر وقت خود را در پشت میز و صندلی اداری سپری می‌کنند.

خدمات تودوزی و تعمیر صندلی اداری در محل

فقط به این دلیل که صندلی های اداری صندلی های تجاری شما فرسوده شکسته شده اند، لزوماً به این معنی نیست که آنها را از بین ببرید یا دور بیندازید و با صندلی جدید جایگزین کنید.

ما می‌توانیم تقریباً هر نوع صندلی اداری و تجاری را تعمیر و یا روکش کنیم.

مزایای تعمیر و یا روکش کردن صندلی اداری شما می تواند تا 70 درصد از هزینه های تعویض مبلمان را کاهش دهد (یا حتی بیشتر اگر صندلی های شما فقط به اجزای جدید نیاز دارند) و در عین حال به شما  100 درصد تخفیف مالیاتی در برابر بودجه تعمیر و نگهداری شما می دهد.

خدمات لوازم داخلی

لوازم داخلی می تواند با کسری از هزینه تعویض، صندلی های اداری و صندلی های تجاری شما را با ظاهر خسته به “وضعیت نمایشگاه” تبدیل کند.

با استفاده از تجربه و دانش گسترده خود در زمینه روکش صندلی اداری و روکش صندلی قراردادی، می‌توانیم اکثر انواع و سبک‌ها طرح‌های صندلی‌های اداری و صندلی‌های تجاری را دوباره روکش کرده و تعمیر کنیم. ما همچنین می‌توانیم تقریباً هر نوع صندلی یا صندلی از جمله صندلی‌های پذیرایی، صندلی ثابت، صندلی‌های سالن سخنرانی، صندلی‌های عمومی (میخانه‌ها/کلوب‌ها/لابی‌ها/مناطق انتظار و غیره) و صندلی‌های استراحت را در پارچه‌ای که انتخاب می‌کنید، دوباره روکش کنیم.

تعمیرات

بیشتر صندلی‌های اداری که نیاز به تعمیرات مکانیکی دارند (چرخ‌گیر، پایه/بالابر گاز/مکانیسم/تعویض بازو) را می‌توان در محل تعمیر کرد، به این معنی که هیچ اختلالی برای کسب و کار یا کارمندان شما ایجاد نمی‌کند.

با استفاده از تجربه و دانش گسترده خود در زمینه تعمیرات صندلی اداری و قراردادی، می‌توانیم تعمیرات انواع و سبک‌ها/طراحی‌های صندلی اداری تجاری و صندلی‌های اداری از جمله صندلی‌های پذیرایی و شکست را انجام دهیم.

سرویس

در صورت امکان در صورت امکان تعمیرات صندلی اداری در محل تهران را می توان در محل انجام داد، در غیر این صورت ما خدمات جمع آوری و تحویل فوری (از جمله سرویس آخر هفته در صورت نیاز) را ارائه می دهیم. را می توان در محل انجام داد، در غیر این صورت ما خدمات جمع آوری و تحویل فوری (از جمله سرویس آخر هفته در صورت نیاز) را ارائه می دهیم. ما همچنین تعدادی صندلی امانت در دسترس داریم تا از حداقل اختلال در عملکرد شما اطمینان حاصل کنیم، در صورتی که صندلی های اداری شما را تعمیر یا روکش می کنیم، در صورتی که لازم باشد آنها را از سایت خارج کنیم.

ما قطعات مورد نیاز برای تعمیر اکثر صندلی های اداری را ذخیره می کنیم که به ما امکان می دهد خدمات سریع و کارآمدی را هنگام انجام تعمیرات لازم در صندلی شما ارائه دهیم.

حسابرسی و خدمات قرارداد

در صورت تمایل می‌توانیم حسابرسی کل دفتر/سایت را انجام دهیم که از طریق آن می‌توانیم تفکیک دقیقی از مواردی که نیاز به توجه دارند و هزینه‌های مرتبط با اصلاح هر گونه مشکل را به شما ارائه دهیم.

تماس تلفنی