تکنو تک

تعمیرات صندلی اداری

آدرس دفتر ما

خیابان حافظ، سرهنگ سخایی، پلاک 89، طبقه 2

تعمیر صندلی چرخدار

برای انجام تعمیرات صندلی چرخدار در محل اگر تنها مشکل صندلی اداری شما، چرخ آن باشد زمان برای تعمیر صندلی چرخدار بسیار کمتر است و ظرف یک ساعت تعمیر و یا تعویض می‌گردد. البته توجه داشته باشید که برای تعداد بالاتر به زمان بیشتری احتیاج است. همچنین اگر میزان تعمیرات صندلی چرخدار اداری بیشتر باشد می‌تواند زمانی بین 1 روز تا چند روز را به خود اختصاص دهد.

پایه صندلی پنج پر

پایه صندلی های اداری که به پنج پر معروف هستند از بالا به جک صندلی متصل هستند و در قسمت پایین به پنج چرخ متصل می شوند. اگر احساس ناامنی و عدم تعادل روی صندلی دارید احتمالا مشکل از پایه ی صندلی گردانتان هست پس باید اقدام به تعویض پایه صندلی اداری کنید. کیفیت پایه صندلی های جک دار در طول عمر صندلی اداری شما بسیار مهم است در واقع اگر پایه ها از کیفیت خوبی برخوردار نباشند، قادر به تحمل وزن و فشار زیاد در ساعات کاری نیستند و خیلی زود خراب می شوند. البته بعضی اوقات لق شدن صندلی به دلیل شل شدن چرخ ها است که با شستشو، روغن کاری و فیکس کردن آن ها این مشکل رفع خواهد شد.

جنس پایه صندلی اداری

هنگام تعویض پایه صندلی اداری باید بدانید که معمولا پایه های صندلی از دو نوع هستند:

پایه پلاستیکی: استحکام کمتری دارند و در سه سایز بزرگ، متوسط و کوچک موجودند.

پایه فلزی: استحکام بالایی دارند و در سایز های مختلف تولید می شوند. اغلب از آلومینیوم برای پایه های فلزی استفاده می شود که در رنگ های مختلف و در دو نوع آجدار و بی آج تولید می شوند.
از پایه های کوچک برای صندلی های اداری کوچک یا صندلی های کامپیوتر استفاده می شود و از پایه های صندلی بزرگ برای صندلی های مدیریتی، صندلی های کنفرانس و .. استفاده می شود.

تعویض پایه صندلی اداری

برای تعویض پایه صندلی جک دار که مرحله مهمی در تعمیر صندلی اداری می باشد ابتدا باید محل دقیق مشکل را پیدا کنیم و ابزار های مورد نیاز را تهیه کنیم حالا اگر خودتان تصمیم به این کار دارید باید ویدئوهای آموزشی ببینید تا هنگام تعمیر بخش دیگری از صندلی دچار آسیب دیدگی نشود.
بعد از اینکه ایراد را پیدا کردید و متوجه شدید که مشکل از پایه صندلی است صندلی را کاملا برعکس کنید تا روی آن تسلط داشته باشید و بعد با کمک آچار و چند ضربه به پایه آن را از جک و پایه هیدرلیک جدا کنید. دقت کنید صندلی در حالت خلاص باشد. هنگام ضربه زدن دقت کنید که ضربه ها به جای درست وارد شوند و باعث در رفتگی بقیه قطعات نشوند. بعد از جدا سازی بدنه صندلی از پایه تمام قطعات و مهره ها را در یک کیسه جمع آوری کنید تا هنگان نصب کردن به مشکل نخورید بهتر است اگر برای بار اول این کار را انجام می دهید از مراحل جدا سازی فیلم بگیرید تا هنگام نصب جای دقیق هر قطعه را بدانید. برای جدا سازی پایه از دستگیره ها کمک نگیرید چرا که آن ها به بدنه صندلی متصل هستند و دچار آسیب می شوند. وقتی پایه صندلی جدا شد داخل و اطراف آن را به خوبی بررسی کنید تا محل شکستگی یا ساییدگی را پیدا کنید اگر قابل تعمیر بود آن را تعمیر کنید و در غیر این صورت یک پایه مناسب خریداری کنید و به جک متصل کنید در هنگام نصب پایه دقت کنید پایه در جای درست قرار بگیرد و چفت شود.

تعویض پایه صندلی

پایه صندلی اداری در ساختار صندلی بسیار موثر است چرا که به سلامت بدن شما کمک می کند، حالا اگر پایه خراب شود و صندلی از حالت استاندارد خارج شود به بدن شما صدمه می زند و باعث ایجاد درد و حس ناپایداری هنگام کار می شود. پایه صندلی اداری انواع مختلفی دارد که باید با توجه به وزن فرد و کارایی آن انتخاب شود، پایه ی صندلی ممکن است در اثر ضربه و یا فشار آسیب ببینید که در این حالت صندلی تقریبا غیر قابل استفاده می شود. پس حتما در زمان بروز مشکل به تعمیر و تعویض پایه صندلی و همچنین تعویض جک صندلی اداری بپردازید تا مشکلی برای بدن شما پیش نیاید.

عموما در تمام صندلی های یک پایه به نام “پنج پر” وجود دارد که در پایین هر یک از پره ها یک عدد چرخ متصل است . در پایه های پنج پر تنوع در طرح و جنس به چشم می خورد که می تواند در شکل ظاهری جلوه بیشتر از خود نشان دهد و تا حدودی انتخاب را برای مشتری باز بگذارد . تکنوتک که همراه کیفیت کار برای از اهمیت بالایی برخوردار است همیشه از جنس درجه یک در تعمیرات پایه صندلی اداری هم استفاده می کند تا کاری با کیفیت و در خور شان مشترین ارائه کند و پس از تعمیرات پایه صندلی اداری با ارائه گارانتی های دو ساله سعی بر جذب رضایت مشتری خود خواهد کرد . اگر بخواهیم به طور کلی از نوع جنس پایه های صندلی اشاره کنیم باید گفت نوع اول ، جنس پایه صندلی اداری پلاستیکی که همین هم به سه نوع پایه کوچک و پایه متوسط و پایه بزرگ تقسیم می شود که متناسب با اندازه و نوع صندلی نصب می شود . اما نوع دوم که از استحکام خوب و محکمی برخوردار است و البته مانند پایه های صندلی پلاستیکی دارای سه نوع کوچک ، متوسط و بزرگ هستند پایه صندلی های فلزی هستند که مشتریان آن بیشتر است و از طرفداران بیشتری برخوردارند

تماس تلفنی